Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівські маршрутки

Четвер, 14 травня 2020, 15:10

Львів'яни вимагають збільшити кількість маршруток до Рясного

Львівські маршрутки

Мешканці мікрорайону скаржаться на курсування громадського транспорту під час карантину.

14 травня, на порталі е-петицій Юлія Павлик-Троян зареєструвала петицію з вимогою збільшити кількість громадського транспорту до Рясне-1 у ранкові години, та післяробочий час.

За словами автора петиції, мешканці з Рясне-1 не можуть виїхати, так як на Рясне-2 автобуси вже заповнені і не зупиняються.

"Людям на роботу добратись нереально, стоїмо по 1.5 годині в черзі по 20 людей, а то і більше. На зупинці Рясне-1 автобуси навіть не зупиняються.
В нас завжди була сумна ситуація з транспортною розв'язкою, а на час карантину так взагалі курсують 2 автобуси 47а та 49 раз на 20хв" – йдеться у тексті петиції.

Також, автор пропонує збільшити кількість автобусів на маршруті №6а.

Наразі петиції набрала 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, у лютому у Львові просили відновити маршрут №12 до Рясне-2. Раніше у місті зареєстрували петицію з проханням продовжити автобусний маршрут №21 через відсутність стабільного громадського транспорту у цьому напрямку.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.