Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

купальний сезон

Понеділок, 18 травня 2020, 12:30

Українців зобов'язали перебувати на пляжах у масках

купальний сезон

МОЗ дозволило відкрити пляжі для відвідувачів, однак за умови використання масок.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив сьогодні на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко, Міністерство охорони здоров'я провело консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб, який підтвердив, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби.

"В цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб. Фахівці підтвердили, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу", – заявив Віктор Ляшко.

За його словами, пляжі відкриють, як на морі, так і біля прісних річок, проте відвідувачам необхідно використовувати маску для обличчя.

"Навіть не зважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявною інформацією в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. Тому і стосовно річкових пляжного сезону також МОЗ буде надавати дозвіл в цьому сезоні відпочинку", – пояснив Віктор Ляшко

Однак, МОЗ рекоментує не відпочивати на пляжах людям з групи ризику: людям старше 60-ти років, а також людям з хронічними захворюваннями.

Нагадаємо, 13 травня Кабінет міністрів послабив карантин: дозволив пересуватися вулицями групами до 8 осіб, а на літніх терасах ресторанів і кав’ярень сидіти по четверо. Також дозволили відновити роботу непродовольчих ринків.

Додамо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.