Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

Вівторок, 19 травня 2020, 10:23

Шмигаль заявив про відновлення роботи громадського транспорту

львівські маршрутки

Уряд протягом тижня запустить громадський транспорт, відкриє дитсадки і готелі.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявив вчора, 18 травня, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Кабінет Міністерів Україїни дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня.

"Дію карантину буде продовжено, але ми переходимо, як і обіцяли, до адаптивного карантину. Вже з 22 числа буде прийнятий ряд пом'якшень щодо карантину. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань, ми також відкриємо готелі, крім хостелів, дозволимо роботу готелів без роботи ресторанів і басейнів. Також буде пом'якшена можливість проведення служб в храмах" – зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, служби в храмах для прихожан можна буде проводити за умови не більше 1 людини на 10 кв.м релігійних споруд.

Також з 25 травня уряд дозволить роботу дитячих садків і метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Натомість авіасполучення, міжнародне в тому числі, відновиться в червні.

Нагадаємо, 13 травня Кабінет міністрів послабив карантин: дозволив пересуватися вулицями групами до 8 осіб, а на літніх терасах ресторанів і кав’ярень сидіти по четверо. Також дозволили відновити роботу непродовольчих ринків.

Додамо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.