Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

перинатальний центр у Львові

Четвер, 4 червня 2020, 14:17

До Львівського перинатального центру приєднали лікарню репродуктивного здоров’я населення

перинатальний центр у Львові

Депутати реорганізували центр репродуктивного здоров’я населення на вул. Коновальця, приєднавши його до перинатального центру.

Сьогодні, 4 червня, на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за реорганізацію комунального некомерційного підприємства ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення" (вул. Короленка, 9) шляхом приєднання його до комунального некомерційного підприємства ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр" (вул. Дж. Вашингтона, 6).

Це рішення підтримали 58 депутатів.

Як заявив начальник управління майном спільної власності облради Віктор Кусий, реорганізація здійснюється для покращення якості та доступності медичного обслуговування населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та кадрового потенціалу та створення єдиного медитчного комплексного центру, бо Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення є збитковим.

Станом на сьогодні ця лікарня недофінансована на 2,5 млн грн.

Відтак, Львівська ОДА має затвердити нову редакцію статуту перинатального центру, лікарня також отримає усе майно центру репродуктивного здоров’я населення, а працівників цього закладу переведуть на роботу у Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

"Забезпечити працевлаштування шляхом переведення всіх працівників
КНП ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення" у
КНП ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр", – йдеться у проекті рішення.

Зазначимо, приміщення центру репродуктивного здоров’я населення знаходитяся у будинку, збудованому 1886 року за проектом майстерні Івана Левинського. У 1926 року тут добудувати третій поверх за проектом Вавжинця Дайчака.

Нагадаємо, минулоріч депутати здійснили реорганізацію дитячого санаторію на вул. Коновальця, приєднавши його до "Охматдиту", а звільнені приміщення виставили на продаж.

Додамо, у лютому цього року Марію Малачинську, яка до цього очолювала Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення, призначили директоркою Львівського перинатального центру.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.