Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2020

Четвер, 2 липня 2020, 10:33

2 липня стартує ЗНО з фізики

ЗНО-2020

На ЗНО з фізики зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Сьогодні, 2 липня, проходить тестування з фізики. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 25 червня тестуванням з математики.

Для проходження тесту з фізики зареєструвалися 28 110 осіб, для яких створено 1 926 аудиторій у 114 пунктах тестування.

Перед входом учасникам вимірюють температуру тіла та перевіряють на наявність ознаки респіраторного захворювання.

Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, раніше в Україні оголосили дату основної сесії ЗНО-2020, яка пройде з 25 червня по 17 липня. ЗНО стартує 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.