Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Липинського – Хмельницького

google.com.ua

П'ятниця, 3 липня 2020, 16:25

У Львові змінять схему організації дорожнього руху на кільці Липинського-Хмельницького

вул. Липинського – Хмельницького

З наступного року на кільці вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького змінять організацію дорожнього руху.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив  заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий, завершення ремонтних робіт на вул. Б. Хмельницького відбудуться зміни в організації дорожнього руху на кільці вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького. 

"Ще кілька років тому, коли розроблявся проект реконструкції вул. Б. Хмельницького, була передбачена зміна схеми організації дорожнього руху на кільці Липинського – Б. Хмельницького, із зміною організації руху на вул. Кукурудзяній. Вул. Кукурудзяна стане односторонньою, тільки на виїзд на кільце. Відповідно не буде затору, коли машини з кільця не можуть швидко заїхати на вул. Кукурудзяну і блокують все перехрестя" – наголосив Андрій Білий.

За його словами, ці зміни передбачені в реконструкції вул. Б. Хмельницького, тому їх впровадять на завершальному етапі реконструкції вулиці, коли ремонтні роботи дійдуть до цього відрізку, тобто наступного року.

Зазначимо, з 8 травня у Львові розпочали ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького. Роботи виконує ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл", а загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП "Львівавтодор" та ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" – 175,4 млн грн.

Під час ремонту натуральну бруківку демонтують й замінюють на асфальт. Через це наприкінці травня у Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою зберегти бруківку вул. Б.Хмельницького. Однак виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення продовжити демонтаж бруківки, яку зберігатимуть на очисних спорудах "Львівводоканалу".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.