Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Андрій Садовий

Фб Христини Процак

П'ятниця, 5 червня 2020, 14:23

Садовий відмиватиме львівську бруківку на території Львівводоканалу

Андрій Садовий

Демонтовану бруківку з вул. Б. Хмельницького зберігатимуть на очисних спорудах Львівводоканалу.

Сьогодні, 5 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення щодо збереження бруківки, яку отримали під час реконструкції вул. Б. Хмельницького.

Зокрема, ЛКП "Львівавтодор", Личаківська та Шевченківська районні адміністрації мають забезпечити облік та складання на території очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал", що на вул. Пластова, 13,  бруківки, яку отримали під час реконструкції вул. Б. Хмельницького.

Також "Львівводоканал" має забезпечити належне зберігання та охорону отриманої бруківки.

Крім цього, міський голова Львова Андрій Садовий доручив чиновникам міськради доповідати йому про перебіг транспортування та про зберігання бруківки у "Львівводоканалі", бо це "національне надбання Української держави".

Зазначимо, з 8 травня у Львові розпочали ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького. Під час ремонту натуральну бруківку демонтують й замінюють на асфальт. Через це наприкінці травня у Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою зберегти бруківку вул. Б.Хмельницького.

А у жовтні 2019 року у місті також зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Нагадаємо, у березні минулого року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". Тоді ж голова громадської ініціативи за збереження архітектури Львова Петро Байса заявляв, під дії чи бездіяльність чиновників Львівської міської ради призводять до зменшення кількості бруківки на вулицях Львова.
 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.