Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

ремонт дороги Мостиська – Краковець

Середа, 22 липня 2020, 18:27

Стартував ремонт автомобільної дороги Мостиська – Краковець

ремонт дороги Мостиська – Краковець

Сьогодні розпочали ремонтні роботи стратегічної дороги між пунктами пропуску Шегині та Краковець.

Про це передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 22 липня, у рамках проєкту "Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури" розпочали ремонт на автомобільній дорозі О141003 Мостиська – Краковець. Зазначена автомобільна дорога має важливе соціальне значення, адже з'єднує пункти пропуску на кордоні з Польщею "Шегині – Медика" та "Краківець – Корчова"

Вартість об'єкту складає 146,5 млн грн. Передбачене фінансування за грантові кошти Республіки Польщі – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету.

Станом на сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду із підрядною організацією "Автомагістраль – Південь" на виконання ремонтних робіт.

Як зазначила виконавча директорка Асоціації "Єврорегіон Карпати – Україна", ремонт цієї дороги це єдиний проєкт, де Україна фінансує 96% проєкту, а Польща – 4%.

"Це перший проєкт, який є стартом напрацювання подальших концепцій співробітництва в рамках розбудови дорожньої інфраструктури спільно з Польщею. Це означає, що від якості виконаних робіт, буде залежати чи зможемо ми надалі залучати кошти з Європейського союзу. Тепер все залежить від Львівської обласної адміністрації аби кошти на папері перетворились на кошти на рахунках підрядника, аби роботи виконати вчасно та якісно", – зазначила Галина Литвин.

Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією "Єврорегіон Карпати – Україна" і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Нагадаємо, вчора голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзвітував за перше півріччя проєкту вдосконалення соціальної інфраструктури "Велике будівництво".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.