Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

П'ятниця, 14 серпня 2020, 12:50

У Львові затвердили зовнішній вигляд контейнера для харчових відходів

львівське сміття

Виконком затвердив зовнішній вигляд контейнерів для органіки, які встановлять у кожному районі міста.

Сьогодні, 14 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зразок зовнішнього вигляду контейнерів для збору мокрої фракції твердих побутових відходів (органічних відходів).

ЛКП "Зелене місто" спільно з перевізниками та районними адміністраціями має встановити у всіх районах міста контейнери зі спеціальними наклейками для роздільного збору органіки, які вивозитимуть окремо і перероблюватимуть як компост.

Ці контейнери, місткістю 0,12 куб.м повинні бути коричневого кольору, мати стійке дно і кришку та бути оснащені системою природної вентиляції.

Також виконком передбачив використання контейнерів, місткістю 0,24 куб.м та 1,1 куб.м, однак їх  необхідно використовувати для збору органічних відходів лише у місцях, які потребують вивезення великої кількості таких відходів.

Нагадаємо, у липні у Львові затвердили нульову ставку на збір органічних відходів для мешканців ОСББ, ЖБК до кінця року, а у червні виконком встановив вартість компостування однієї тонни органічних відходів у 644 грн.

Додамо, у серпні 2019 року на вул. Пластовій, 13 облаштували станцію з компостування органічних відходів. Для створення цієї станції компостування міськрада отримала 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.