Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

Четвер, 3 вересня 2020, 17:30

Для будівництва школи на Левандівці оголосять Всеукраїнський конкурс

будівництво у Львові

Виконком вирішив оголосити конкурс на будівництво школи на вул. Роксоляни.

Сьогодні, 3 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію загальноосвітньої школи на вул. Роксоляни у Львові.

Згідно із документом, конкурс має організувати управлінню архітектури та урбаністики Львівської міськради, погодити його програму та умови, затвердити склад журі.

Як заявляв ще наприкінці липня цього року головний архітектор міста Антон Коломєйцев, для мешканців мікрорайону "Під Голоском", планують збудувати школу, яка матиме не менше 400 місць, а Всеукраїнський конкурс планують провести до кінця цього року.

Зазначимо, наприкінці травня виконком заборонив будувати нові житлові будинки у мікрорайоні, поки тут не вирішать проблему траспортною інфраструктурою та зведенням шкіл і дитячих садочків.

Зокрема, у детальному плані "Під Голоском", який затвердили ще у 2013 році, було заплановано будівництво 3 шкіл, 7 дитячих садочків, парк, сквер, стадіон, спорткомплекс та поліклініку, однак станом на сьогодні жодних інфраструктурних об'єктів тут не збудували, лише житлові квартали.

Як повідомляв ще наприкінці травня заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, за останні роки кількість мешканців мікрорайону зросла до понад 8 тисяч. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.