Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

П'ятниця, 4 вересня 2020, 13:11

Депутати міськради не погодили кредит у ЄБРР на трамваї і автобусне депо Львова

Львівська міськрада

Львівські депутати не підтримали надання місцевої гарантії на отримання кредиту від ЄБРР для Львівелектротрансу і Львівавтодору.

Сьогодні, 4 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати не підтримали рішення про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП "Львівелектротранс" і ЛКП "Львівавтодор" у рамках проекту "Міський громадський транспорт України".

"За" ці ухвали проголосували 22 та 21 депутати відповідно, що є недостатнім для затвердження. 

Відтак, ЛКП "Львівелектротранс" мало отримати від ЄБРР 3 млн євро позики для капітального ремонту трамвайних вагонів з переобладнанням їх для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю. Кошти комунальне підприємство планувало повертати протягом 10 років, включаючи пільговий період – до 5 років.

Зазначимо, у 2018 році на сесії міської ради затвердили основні умови участі львівських комунальних підприємств "АТП №1" та "Львівелектротранс" у програмі "Міський громадський транспорт України". Також у вересні 2019 року "Львівелектротранс" оголосив тендер на реконструкцію трамвайного депо у Львові.

Також, згідно із ухвалою, ЛКП "Львівавтодор" планувало отримати кредит у 13 млн євро. Ці кошти у підприємстві планували спрямувати на реалізацію таких проектів:

- будівництво автобусного депо – 3,5 млн євро;

- реконструкція тролейбусної контактної мережі (вул. Зелена, вул. Стрийська, вул. Тролейбусна) – 8 млн євро;

- капітальний ремонт кабельних ліній напругою 600 В постійного струму (фідери) від тягової підстанції №6 до пл. Митної тавул. Личаківської – 1,5 млн євро.

Раніше міськрада передбачила отримання кредиту від ЄБРР на будівництво нового автобусного депо для АТП №1 на вулиці Вернадцького, а у лютому цього року міський голова Львова Андрій Садовий доручив розібратися із ділянкою на вулиці Зеленій, яка відноситься до АТП, однак її не використовують за призначенням. Тут може з'явитися ще одна автобусна база АТП №1.

Додамо, 2 вересня Львів отримав кредит від ЄІБ – за 21,8 млн євро місто закупить 10 нових низькопідлогових трамваїв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.