Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Пустомитівський район

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:11

У двох районах Львівщини заборонили роботу транспорту, кафе і спортзалів

Пустомитівський район

Державна комісія ТЕБ та НС встановила обмеження для Перемишлянського і Пустомитівського районів, які потрапили до червоної карантинної зони.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні, 21 вересня, Державна комісія ТЕБ та НС на позачерговому засіданні спільно з регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до рішення уряду щодо нових умов поділу регіонів на зони карантину, затвердила обмеження в регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Зокрема, з 22 вересня у Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області, які ще 21 вересня комісія віднесла до червоної карантинної зони, забороняється:

- посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;

- приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування;

- відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування). Виключення: установи і заклади з надання соціальних послуг екстрено, центри обліку бездомних осіб, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, соціальне патрулювання.

Обмеження не діють на торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, агрохімікатами, насінням.

Також працюватимуть банківські та страхові установи, дозволяється медична практика, ветеринарна практика, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, комп’ютерів, побутових виробів, об’єктів поштового зв’язку.

Заклади громадського харчування можуть здійснювати адресну доставку замовлень.

Нагадаємо, з 21 вересня Державна комісія з питань ТЕБ і НС встановила на території Львівщини червоний, помаранчевий і жовтий рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.