Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Понеділок, 21 вересня 2020, 10:15

Пустомитівський і Перемишлянський райони знову потрапили до червоної карантинної зони

коронавірус

Львівська область знову потрапила до червоної, помаранчевої та жовтої карантинних зон, зміни запрацювали з 21 вересня.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов на своїй сторінці у Фейсбуці. 

У п'ятницю, 18 вересня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запровадила нове епідемічне зонування, яке вступило у дію з 21 вересня. 

Згідно із змінами, Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області вдруге віднесли до червоної карантинної зони. Посилення карантину в червоних зонах визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС. Однак, раніше тут була зупинена робота громадського транспорту, закривалися школи та дитсадки, дозволялася висадка пасажирів з транзитного та міжобласного транспорту. Також діяли всі обмеження менш суворих зон.

Натомість Бродівський та Радехівський райони Львівської області потрапили до помаранчевої карантинної зони. У цій зоні мають припинити діяльність закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше 100 осіб. 

Міста Львів, Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий і Червоноград, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Самбірський, Сокальський та Яворівський райони Львівської області опинилися у жовтій карантинній зоні. Забороняється відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, окрім тих, які надають "кризові" послуги.

Нагадаємо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 жовтня.

Додамо, на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.