Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Варта

Фб Варти

Вівторок, 29 вересня 2020, 17:20

Олег Винник веде вовчиць Зінкевича до Львівської облради

Варта

Виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати до Львівської облради від партії "Варта".

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна територіальна виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати Львівської обласної ради від політичних партій, які братимуть участь у виборах 25 жовтня 2020 року.

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати обласної ради, висунутих  Львівською обласною організацією політичної партії "Варта" (Всеукраїнський Альянс Регіональних і Територіальних Активістів):

 

Зазначимо, 19 вересня, "Варта" затвердила списки кандидатів, що братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів.

Також на посаду голови Львівської ОТГ від партії балотуватиметься депутат Львівської міської ради від Укропу, лідер партії "Варта", керівник ГО "Варта-1" Ігор Зінкевич.

ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.