Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Червоноград

Понеділок, 5 жовтня 2020, 15:15

Семеро самовисуванців хочуть засіяти Червоноград маком з медом

Червоноград

На посаду міського голови Червонограда претендують семеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Червонограда.

Загалом ЦВК зареєструвала 7 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Андрій Залівський, який йде на вибори як самовисуванець. На виборах у жовтні 2015 року, коли він переміг і став мером, Залівський також йшов як самовисуванець. До обрання мером він був директором ПП "Цифрові рішення", а у 2011-2014 рр. – заступником міського голови Червонограда з питань діяльності виконавчих органів ради.

Окрім Залівського, свої кандидатури на посаду мера подали: Володимир Воляник (самовисуванець), Валерій Давидюк (самовисуванець), Павло Пилипчук (самовисуванець), Оксана Савка (Народний Рух України), Андрій Стебельський (самовисуванець), Дмитро Фартушок (партія "Об'єднання "Самопоміч").

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.