Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ходорів

Вівторок, 6 жовтня 2020, 15:20

Мером Ходорова хочуть стати шестеро осіб

Ходорів

На посаду міського голови Ходорова претендують шестеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Ходорова.

Загалом ЦВК зареєструвала 6 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Олег Коцовський, який йде на вибори від партії "Європейська Солдарність". Він перебував у міській раді Ходорова на різних посадах (зокрема, й головою) з 1994 року, до того працював у будівельній сфері.

Окрім Коцовського, свої кандидатури на посаду мера подали: Ростислав Гапонюк (Українська Галицька Партія), Галина Козяр (партія "Голос"), Ольга Мельник (самовисуванка), Володимир Ревер (ВО "Батьківщина"), Роман Сметанський (самовисуванець).

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Додамо, у 2018 році Варіанти побували у Ходорові і поділилися своїми враженнями у статті "Ходорів знову центровий".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.