Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 4 листопада 2020, 11:03

У Львові збільшать кількість ліжок у лікарні швидкої допомоги через ситуацію із Covid-19

коронавірус

На території лікарні швидкої допомоги облаштують ще 300 додаткових ліжок.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні в ефірі радіо "Люкс ФМ" міський голова Львова Андрій Садовий, через ріст кількость хворих на коронавірус та людей, які потребують госпіталізації, у лікарні швидкої допомоги Львова облаштують ще 300 ліжок.

"Вчора ми проводили велику нараду з підрядниками на території лікарні швидкої допомоги. Там ми зараз розгортаємо ще одну базу на 300 ліжок – це окрім того, що вони і так мають зараз 260 хворих із запаленням легень. Не треба забувати, що лікарня приймає всіх, тому що травми, інсульти, інфаркти не відміняв ніхто. Вирішили на 300 ліжок збільшити кількість місць. Це стосується всіх наших лікарень: ми збільшуємо резерв" – наголосив Андрій Садовий.

Зазначимо, сьогодні вранці у області підтвердили 505 нових випадків інфікування коронавірусом за добу, з них у Львові – 212, а з 2 листопада за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС Сокальський і Пустомитівський райони потрапили до червоної зони.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 грудня, однак 13 жовтня уряд вніс зміни до індикаторів та критеріїв, якими визначається карантин на території країни.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.