Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Радехів

Четвер, 5 листопада 2020, 17:02

До Радехівської міськради проходять вісім партій

Радехів

ЦВК затвердила результати виборів до Радехівської міської ради.

Центральна виборча комісія оприлюднила результати виборів до Радехівської міської ради Червоноградського району.

До міськради Радехова обрали 26 депутатів від восьми політичних партій.

Зокрема, від партії "Європейська Солідарність" у раду пройшли 6 депутатів, від партій "Українська Галицька Партія" і ВО "Батьківщина" – по 4 депутати, від партій "Слуга народу", "Самопоміч" – по 3 депутати, від партій – "Сила і Честь", "Громадянська позиція" та "Народний Рух України" – по 2 депутати. 

Загалом у міськраду балотувалися 12 політичних партій, не пройшли: "Опозиційна платформа – За життя" (набрала 370 голосів), ВО "Свобода" (набрала 545 голосів), "За Майбутнє" (набрала 312 голосів), "Країна" (набрала 196 голосів).

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні стартували місцеві вибори. Перемогу на виборах голови Радехівської ОТГ здобув чинний мер Степан Коханчук, який балотувався від партії "Європейська Солідарність". Загалом на посаду міського голови Радехова претендували 5 осіб.

Додамо, у червні, згідно із реформою адміністративно-територіального устрою України, Львівщину поділили на сім районів: Львівський, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Дрогобицький, Золочівський та Яворівський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.