Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Добромильська ТВК

Опора

П'ятниця, 6 листопада 2020, 10:26

Добромильська ТВК відмовилася перераховувати сфальсифіковані голоси на трьох дільницях

Добромильська ТВК

Члени виборчої комісії вирішили не перерахувати голоси за депутатів до Львівської облради, приписані партії "Слуга народу", а поїхали здавати протокол в обласну ТВК.

Про це повідомила Громадянська мережа "Опора".

Спостерігачі "Опори" з'ясували, що 4 листопада члени Добромильської міської територіальної виборчої комісії, які повинні були перерахувати голоси виборців за депутатів до Львівської обласної ради на трьох виборчих дільницях №461317 (місто Добромиль), №461327 (село Болозів) та №461403 (село П’ятниця), де раніше виявили фальсифікацію, вирішили не перераховувати голоси та поїхали здавати протокол до Львівської обласної ТВК.

"Вранці до комісії навідався невідомий чоловік, який приніс заяву про те, що його дружина начебто не писала скарги до Львівської обласної ТВК про розбіжності у даних протоколів на цих трьох виборчих дільницях. Саме на основі цих звернень в обласну комісію Львівська обласна ТВК зобов’язали Добромильську міську ТВК провести повторний перерахунок голосів на вищезгаданих дільницях.

Після заяви чоловіка члени Добромильської міської ТВК вирішили не проводити засідання, на якому б мали перерахувати голоси виборців на трьох виборчих дільницях. Декілька представників та голова комісії поїхали до Львівської обласної ТВК, щоб повторно здати протокол про підрахунок голосів з виборів депутатів до Львівської обласної ради" – наголосили в "Опорі".

За даними спостерігачів "Опори", це вже третя спроба цієї комісії здати фальсифіковану виборчу документацію до обласної ТВК. Два попередні Львівська обласна ТВК повертала на уточнення через розбіжності у даних окремих виборчих дільниць між початковими та уточненим протоколом ДВК.

Зазначимо, 3 листопада Добромильська міська ТВК уже проводила повторний перерахунок на виборчій дільниці №461318 (місто Добромиль), який виявив розбіжність даних – близько 30 голосів чотирьох партій були дописані політичній партії "Слуга народу".

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підроблення виборчої документації.

Нагадаємо, ЦВК затвердила результати виборів на посаду голови та Добромильської ОТГ. Мером стане самовисуванець Петро Куляс.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.