Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

"Справа Василя Стуса"

hromadske.ua

Четвер, 19 листопада 2020, 11:55

Облрада Львівщини виділила кошти на закупівлю книги Справа Василя Стуса

"Справа Василя Стуса"

Львівська облрада закупить книгу "Справа Василя Стуса" для бібліотек і шкіл Львівщини і Луганщини.

Сьогодні, 19 листопада, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про закупівлю книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР". "За" проголосували 50 депутатів.

Депутати підтримали ініціативу закупити книгу "Справа Василя Стуса" для бібліотек у Львівській та Луганській областях та виділили з обласного бюджету на це 910 тис грн.

Як розповів ще у середині жовтня голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, всього планують закупити 3006 примірників. З них 1462 направлять у школи, а ще 1544 – до бібліотек.

Нагадаємо, 19 жовтня райсуд Києва зобов’язав автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані та видавництво Vivat видалити з неї інформацію про Віктора Медведчука, який був адвокатом Стуса, та заборонити розповсюдження накладу книги із згадками про нього.

У видавництво повідомили, що оскаржуватимуть рішення суду, а наклад книги, після інформації про заборону, розкупили за лічені хвилини. Після цього, до дії заборони, видавництво Vivat розпочало друк нового накладу книги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.