Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Наталія Алєксєєва

Фб Наталії Алєксєєвої

Четвер, 14 січня 2021, 12:07

Помічниця екс-нардепа Зубача офіційно очолила департамент міської агломерації

Наталія Алєксєєва

З 14 січня Наталію Алєксєєву призначили директоркою департаменту міської агломерації.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від сьогодні, 14 січня, Наталію Алєксєєву офіційно призначили директоркою департаменту міської агломерації.

До цього вона з березня 2020 року виконувала обов’язки директора цього департаменту та була заступницею директора департаменту містобудування Львівської міськради.

У листопаді 2019 року Алєксєєва подала документи на посаду начальниці відділу обліку та контролю за вивезенням відходів Львівської міськради.

У 2016-2019 роках вона працювала керівницею управління правового аналізу та нормопроектування політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" та була помічницею народного депутата ВРУ 8 скликання від Самопомочі Любомира Зубача

Також у 2006-2016 роках Алєксєєва була заступницею начальника управління управління "Секретаріат ради" Львівської міськради, а у 2001-2006 роках працювала юрисконсультом у ВАТ "Львівська тютюнова фабрика". 

Нагадаємо, у 2019 році Наталія Алєксєєва задекларувала 250 тис грн доходу.

Додамо, у лютому 2020 року у Львові створили департамент агломерації, який займався створенням Львівської ОТГ. До складу цього департаменту включили два управління, відтак загальну чисельність Львівської міськради тоді збільшили на 20 осіб.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.