Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Понеділок, 25 січня 2021, 16:18

Козицький змінив граничну чисельність працівників Львівської ОДА

Максим Козицький

Загальна кількість посадовців у Львівській ОДА зменшилася з 759 до 757 осіб.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №28/0/5-21 від 20 січня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням вніс зміни до структури обласної державної адміністрації, яка була затверджена у 2015 році, й зменшив кількість працівників у штаті Львівської ОДА.

Зокрема, у апараті обласної державної адміністрації відтепер працюватиме 99 осіб, у департаменті охорони здоров’я –  34 особи, а в управлінні господарсько-технічного забезпечення – 14 осіб.

Через це загальна кількість посадовців у Львівській ОДА зменшилася з 759 до 757 осіб.

Нагадаємо, з грудня 2020 року є нові посади у департаменті економічної політики облдержадміністрації, у липні того ж року у департаменті охорони здоров'я та департаменті архітектури та розвитку містобудування затвердили 10 нових посад, а з лютого минулого року з'явилися нові посади у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Додамо, у 2015 році в структурі Львівської облдержадміністрації відбулися зміни: кількість штатних пасад в установі скоротили до 648 осіб та створили 12 структурних підрозділів. Офіційно нова структура Львівської ОДА запрацювала з січня 2016 року.

Додамо, у січні цього року Козицький затвердив граничну кількість працівників всіх новостворених районних державних адміністрацій області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.