Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

карантин у Львові

Вівторок, 9 лютого 2021, 14:11

Найближчими місяцями в Україні не планують запроваджувати жорсткий карантин

карантин у Львові

Максим Степанов наголосив, що до квітня-травня карантин не посилюватимуть.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, жорсткий карантин не запровалять до квітня-травня цього року.

"Згідно з нашою стратегією ми не думаємо, що нам потрібно буде вводити більш жорсткі заходи, ніж ті, що є зараз, до, скажімо так, квітня-травня цього року. Ми отримуємо той результат, який хотіли від цих стримувальних факторів, які несуть ці карантинні заходи" – наголосив Максим Степанов.

Зазначимо, на початку лютого прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що уряд планує продовжити карантин в Україні до 30 квітня 2021 року.

Нагадаємо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, у грудні минулого року продовжили до 28 лютого 2021 року. З 24 січня завершився жорсткий карантин, тому станом на сьогодні по всій території країни діють обмеження помаранчевої зони. Однак МОЗ пропонуватиме уряду затвердити постанову про адаптивний карантин.

Крім цього, з 19 грудня 2020 року уряд посилив карантин: нові обмеження стосуються роботи закладів харчування, проведення масових заходів в закладах освіти і приміщенні церков.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.