Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Лікарня швидкої допомоги

wikimapia.org

Вівторок, 9 березня 2021, 11:18

У Львові планують перейменувати лікарню швидкої медичної допомоги

Лікарня швидкої допомоги

Львівські депутати планують перейменувати лікарню швидкої медичної допомоги та присвоїти їй ім'я святого Пантелеймона.

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому для розгляду на сесії Львівської міської ради, яка відбудеться 11 березня.

На сесії депутати міськради планують перейменувати комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" на комунальне некомерційне підприємство Львівської міської ради "Клінічне територіальне медичне об’єднання імені Святого Пантелеймона".

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення, ініціатором перейменування цього медичного закладу став колектив лікарні.

"На адресу Львівської міської ради надійшло звернення КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" від 26.02.2021 про зміну найменування. Враховуючи наведене, на розгляд сесії Львівської міської ради виноситься проект ухвали про перейменування КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" на КНП Львівської міської ради "Клінічне територіальне медичне об’єднання імені Святого Пантелеймона".

Зазначимо, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова знаходиться на вул. І. Миколайчука, 9, вона надає цілодобову екстрену стаціонарну медичну допомогу населенню. Лікарня є найбільшою медичною установою в Західній Україні та розрахована на 910 ліжок. На базі лікарні сьогодні працює 7 центрів та 25 відділень.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року виконком міськради затвердив містобудівну документацію для будівництва вертолітного майданчику на території лікарні швидкої допомоги Львова. А у липні того ж року служба авіації надала дозвіл на облаштування вертолітного майданчика на території цієї лікарні.

Додамо, наприкінці січня цього року депутати Львівської міськради обстежили стан лікарні швидкої медичної допомоги Львова та виявили, що більшість її приміщень знаходяться у незадовільному стані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.