Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Романчука, 18

google.com.ua

Понеділок, 22 березня 2021, 14:03

Нацполіція витратить майже два мільйони на реконструкцію будівлі нового райвідділу поліції Львова

вул. Романчука, 18

Нацполіція Львівщини замовила за 1,8 млн грн реконструкцію будівлі районного управління поліції у львівської фірми.

Головне управління Національної поліції у Львівській області провело тендер у системі ProZorro на реконструкцію будівлі Львівського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області, що на вул. Романчука, 18, які переможець тендеру має здійснити до 28 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 19 лютого, участь у ньому взяли ТзОВ "Термопласт буд" (1 764 768 грн), мале приватне підприємство "Мета" (1 890 896 грн), ПП "Аміра Т.Ч.Ч.К." (2 100 055 грн) та ТзОВ "Еталон-Ком" (2 289 345,94 грн). Переможцем обрали мале приватне підприємство "Мета", а очікувана вартість послуг становила 2 502 720 грн. 

Як вказано у закупівлі, під час реконструкції у будинку відновлять фасад, здійснять утеплення покрівлі, замінять вікна та двері, а також відновлять підлогу, поміняють електромережу, водопровід і каналізацію.

За даними аналітичної системи YouControl, мале приватне підприємство "Мета" зареєстроване у 1995 році у Львові, займається роботами із завершення будівництва, а також діяльністю посередників у торгівлі товарами широкого асортименту. Керівницею та власницею фірми є львів'янка Ірина Новіцька. Розмір статутного капіталу підприємства становить 50 грн.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року, за підстумками реформи децентралізації, Галицький та Личаківський відділи поліції об’єднали у Львівське районне управління поліції, яке розташовуватиметься на місці Личаківського відділу поліції. 

Львівське та Стрийське районні управління поліції очолили Павло Гарасим та Микола Луговий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.