Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

бруківка

П'ятниця, 26 березня 2021, 10:44

Бруківку з Хмельницького використають для облаштування вулиці Лисенка

бруківка

Демонтованою бруківкою з вул. Хмельницького викладуть дорогу на вул. Лисенка.

Сьогодні, 26 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про передачу бруківки, отриманої при реконструкції вул. Б. Хмельницького.

Бруківку, яку демонтують з вулиці Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Промислової до вул. В. Липинського, де станом на сьогодні тривають ремонтні роботи, та відвозять на збергання на територію очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал" на вул. Пластовій, 13, мають передати в користування Личаківській районній адміністрації.

Йдеться про 2000 кв.м бруківки, якою Личаківська РА планує викласти у якості дорожнього покриття на вул. М. Лисенка, на ділянці від вул. М. Заньковецької до вул. Лісної.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року демонтовану мозаїку з вулиць Галицького району передали на зберігання ЛКП "Львівводоканал". А ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Також мешканці мікрорайоні скаржилися на демонтаж натуральної бруківки на вул. Б. Хмельницького, яку замінюють на асфальт.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.