Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

військове містечко №7

google.com.ua

П'ятниця, 2 квітня 2021, 12:21

На місці військового містечка у центрі Львова планують спорудити офісні центри та музейний комплекс

військове містечко №7

У місті проведуть архітектурний конкурс на кращий проект будівництва території колишнього військового містечка на вул. Городоцькій-Шевченка.

Сьогодні, 2 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення оголосити та провести Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію розвитку території, обмеженої вул. Городоцькою, вул. Т. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого у Львові (військове містечко №7).

Згідно із документом, станом на сьогодні територія військового містечка №7 належить Міністерству оборони України, тому юридичний департамент до 22 квітня цього року міськради має підготувати ухвалу про передачу земельних ділянок у комунальну власність Львова.

Після цього управління архітектури та урбаністики Львівської міськради повинне оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс, розробити його програму та умови, затвердити склад журі.

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, на місці війського містечка планують спорудити сучасний конгрес-хол, івент-хол, музейний комплекс, офісні центри, а територію, яка не використовується, перетворять на парк.

"Ми однозначно потребуємо у Львові великого виставкового простору для наших львівських музеїв, де можна робити серйозні експозиції. Ми потребуємо великого конгрес-центру, який паралельно може виконувати функції філармонії. Також ми плануємо будувати тут будівлю, яка буде мати адміністративне значення для міста Львова та міської влади" – пояснив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він додав, що на цій території також планують розмістити близько 2 тисяч паркомісць.

Для участі у конкурсі планують залучити іноземні архітектурні компанії.

Нагадаємо, у березні цього року на всеукраїнському форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявляв, що цього року у Львові мають стартувати роботи із будівництва конгрес-центру і великого музейного комплексу.

Додамо, у Львові оголосили всеукраїнський конкурс на забудову території Привокзального ринку та проведуть архітектурний конкурс на будівництво нового СІЗО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.