Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцина від коронавірусу

Середа, 7 квітня 2021, 16:26

Львівщина увійшла в трійку лідерів за темпами вакцинації

вакцина від коронавірусу

Львівська область знаходиться на третьому місці серед областей України за темпами вакцинації населення після Києва та Дніпропетровської області. 

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Львівська область увійшла у першу п'ятірку областей України за темпами вакцинації населення. Зокрема:

– м. Київ – 27 158;

– Дніпропетровська область – 23 079;

– Львівська область – 17 873;

– Київська область – 16 599;

– Черкаська область – 15 808.

«На Львівщині працює вже 43 пункти щеплень на базі закладів охорони здоров’я. На даний час в області провакциновано 17 873 особи, більшу частину з яких складають жінки (10 124). Станом на 6 квітня по Україні зареєстровано 24 повідомлення про несприятливі події імунізації, з них – 3 на Львівщині, проте це несерйозні випадки (тобто, без госпіталізації пацієнта)», – розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

За її словами, записатися на щеплення у так званий «список очікування» можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія», мобільний додаток «Дія» та національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню Covid-19.

Окрім того, 2000 доз вакцини Львівщина передала до Тернопільській області. Іванченко пояснила, що через недостачу вакцини в деяких областях, МОЗ здійснило перерозподіл вакцини між регіонами.

Додамо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцин від коронавірусу AstraZeneca загальною кількістю 500 тисяч доз, що вистачить для вакцинації 250 000 українців. Для Львівщини виділили 42 200 доз вакцин, які надійшли 25 лютого. Того ж дня у області стартував процес вакцинації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.