Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська міськрада

Четвер, 8 квітня 2021, 13:00

Головний фінансист Львова заявив про загрозу дефолту у місті

Львівська міськрада

У місті не фінансуватимуть видатки, передбачені у бюджеті розвитку, щоб запобігти дефолту.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила Мар’яна Куц.

Вчора, 7 квітня, на засіданні комісії Львівської міської ради з питань фінансів та планування бюджету керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів рухається до дефолту.

«21 червня ми повинні віддати 440 мільйонів Ощадбанку в Києві за наші запозичення. На сьогодні, за моїми підрахунках, бракує більше ніж 200 млн. Таким чином я повністю припиняю всі видатки з бюджету розвитку для того, щоб запобігти дефолту, який нам грозить божевільними темпами. Майте на увазі, ми прийняли бюджет розвитку у 850 млн. За перший квартал поступило 4%. Я повітрям фінансувати не можу», – повідомив Олег Іщук.

Бюджет розвитку наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

 

Нагадаємо, через коронавірус невиконання бюджету Львова у 2020 році склало 7% або 686 млн грн, а лише у лютому цього року виконком схвалив бюджет розвитку Львівської МТГ на 2021 рік.

Додамо, торік у грудні депутати затвердили міський бюджет Львова на 2021 рік. Передбачалось, що доходи бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади становитимуть 700 млн грн. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.