Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Андрій Москаленко

Понеділок, 12 квітня 2021, 14:35

У березні Москаленко отримав вісім тисяч за досягнення у праці

Андрій Москаленко

У березні Андрію Москаленку нарахували 54 тис грн зарплати.

Про це Варіантам повідомила Львівська міська рада.

У березні цього року заступнику міського голови Львова з економічного розвитку Андрію Москаленку нарахували 54 557,61 грн заробітної плати. Зокрема, у цю суму увійшли такі виплати:

- посадовий оклад – 14 000 грн;

- доплата за ранг – 700 грн;

- надбавка за вислугу років – 2 940 грн;

- надбавка за високі досягнення у праці – 8 820 грн;

- премія – 28 000 грн (хоча у серпні 2020 року, через розголос, спричинений високими зарплатами його заступників, Садовий повідомив, що до кінця карантину премії всім його заступникам та йому самому не нараховуватимуть);

- індексація – 97,61 грн.

Додамо, у січні цього року Москаленку нарахували 68 тис грн зарплати, у лютому – 54 тис грн. 

Нагадаємо, у грудні 2016 року Андрій Москаленко став заступником міського голови з питань розвитку, а 4 лютого 2021 року його призначили на посаду першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку. Також він входить у склад виконавчого комітету Львівської міськради. За новою структурою міської ради, йому підпорядковані три департаменти – фінансової політики, економічного розвитку та розвитку.

Крім цього, 4 лютого депутати достроково припинили повноваження депутата Львівської міської ради Андрія Москаленка, який на місцевих виборах-2020 пройшов до рали від партії "Об'єднання "Самопоміч". Раніше Москаленко заявляв, що для нього "поєднання позиції заступника міського голови і депутата є неможливим і некоректним".

Москаленко з 2013 року був в.о. директора департаменту розвитку, до цього він працював директором департаменту "Адміністрація міського голови", а у 2020-2012 рр. – начальником управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту "Адміністрація міського голови". 

У 2020 році Москаленко задекларував 861 тисячу гривень доходу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram