Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Понеділок, 12 квітня 2021, 13:00

В Україні запровадять постковідну реабілітацію

медичний заклад у Львові

Міністерство охорони здоров'я запровадить реабілітацію для людей, які перехворіли коронавірусом.

Про це повідомляє «Українська правда».

Міністерство охорони здоров'я у співпраці з Державним експертним центром розробило стандарт медичної допомоги «Реабілітація пацієнтів з коронавірусною хворобою Covid-19 та реконвалесцентів», але ще не затвердило його.

«Цей стандарт надіслано для опрацювання, обговорення в регіональні департаменти охорони здоров’я і буде найближчим часом погоджений в структурних підрозділах і відповідних відомствах», – повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час брифінгу сьогодні, 12 квітня.

Також міністерство сформувало пропозиції до Національної служби здоров’я щодо запровадження нового пакету медичних послуг з реабілітації пацієнтів після коронавірусу. Це означає, що реабілітаційна допомога фінансуватиметься державою. 

У МОЗ також мають визначити і затвердити мережу санаторно-курортних закладів та закладів охорони здоров’я, які зможуть надати відповідну спеціалізовану допомогу.

Пацієнти зможуть отримувати реабілітаційну допомогу після коронавірусу за скеруванням сімейного лікаря. Коли відповідні послуги стануть доступними, наразі невідомо. 

Нагадаємо, в санаторіях Трускавця, Моршина і Східниці впроваджують програми реабілітації та зміцнення імунітету для відпочивальників, які перехворіли коронавірусом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.