Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Понеділок, 19 квітня 2021, 15:39

У Львові стартував конкурс на премію Бандери

Львів

Документи на відзначення обласною премією імені Героя України Степана Бандери можна подавати до 31 серпня.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У області до 31 серпня цього року триває прийом заявок для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери.

Як йдеться у повідомленні, премією відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські організації, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у сфері державотворення.

Претендента на отримання премії висувають громадські, політичні та наукові організації, він обов’язково повинен мати рекомендації щонайменше від трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Премія передбачає три номінації: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність, а грошова винагорода становить 20 000 грн. 

Нагадаємо, у 2017 році переможцями конкурсу стали Ігор Калинець, Ігор Загребельний та Михайло Романюк. У 2016 році цю премію отримали: громадська діяльність – Роман Грицьків; політична діяльність – Іван Пусько; науково-навчальна національна державотворча діяльність – Валентина Чорновіл.