Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ремонт вулиць у Львові

Четвер, 22 квітня 2021, 16:37

У Львові підтримали петицію щодо будівництва нової дороги на Величковського

ремонт вулиць у Львові

Львівські депутати підтримали електронну петицію про будівництво дороги від вул. Величковського, 70-а до вул. Величковського, 58.

Сьогодні, 22 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію "Будівництво дороги з супутніми інженерними системами". "За" проголосував 41 депутат.

Зокрема, ще 18 листопада 2020 року, на порталі е-петицій Едуард Боронін   зареєстрував електронну петицію з вимогою збудувати нову дорогу на вул. Величковського, яка станом на 29 грудня 2020 року, набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

"Звертаємося до Львівської міської ради щодо будівництва дороги та пішохідного хідника до будинку за адресою вул. І. Величковського, 70-а від СЗШ №100 за адресою вул. І. Величковського, 58. Просимо передбачити відповідне фінансування, включити дорогу в титульні списки та організувати будівництво авто дороги в 2021 році" – йдеться у тексті петиції.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Олександра Одинця, вартість будівництва дороги та проведення вуличної мережі складає близько 3 млн грн, а коштів цього року у бюджеті Львова не передбачено.

Однак депутати підтримали петицію.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.