Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

паркування у Львові

Четвер, 20 травня 2021, 16:32

У Львові облаштують більше 100 нових паркінгів

паркування у Львові

Львівські депутати дозволили облаштувати 102 нових паркувальних майданчиків у місті.

Сьогодні, 20 травня, на сесії Львіської міської ради депутати підтримали внесення змін до ухвали про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території міста Львова.

"За" проголосували 53 депутати.

За словами директорки департаменту економічної політики міськради Ірини Кулинич, йдеться про облаштування 102 нових майданчиків для паркування транспортних засобів на близько 2500 паркомісць.

Зокрема, у Галицькому районі міста облаштують 37 нових майданчиків для паркування авто та одне місце для туристичного транспорту, у Залізничному районі – 3 місця для паркування, у Личаківському – 20 місць, у Франківському районі – 26 місць, у Шевченківському районі – 16 місць.

"Будемо наповнювати міський бюджет" – пояснила Кулинич.

Нагадаємо, з лютого 2020 року у Львові підвищили плату за паркування у центрі міста.

Додамо, у червні 2019 року у Львові затвердили концепцію покращення паркування та руху громадського транспорту. Для цього у концепції передбачили формування зон паркування, інвентаризацію наявних паркомісць, облаштування майданчиків "паркуйся і їдь" (P+R), які передбачають перехоплювальні паркінги на в’їздах у місто для пересадки на громадський транспорт. Вони мають бути безкоштовні або платні, а у вартість входитиме денний проїзний квиток на громадський транспорт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.