Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Палац спорту "Україна"

візуалізація

П'ятниця, 21 травня 2021, 16:33

У Палаці спорту "Україна" планують облаштувати місця для дітей та кафе

Палац спорту "Україна"

Виконком погодив реконструкцію Палацу спорту "Україна" із влаштуванням простору для дітей і закладу громадського харчування.

Сьогодні, 21 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію ТзОВ "Палац спорту "Україна" громадської будівлі під спортивно-культурний заклад з виділенням площ для простору дитячого розвитку та дозвілля з вбудованим закладом громадського харчування на вул. А. Мельника, 18 у Львові.

У будівлі спорткомплексу на вул. А. Мельника, що знаходиться на двох земельних ділянках, площею 0,0555 га і 1,0458 га, які перебувають у комунальній власності та передбачені для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови і  обслуговування спорткомплексу, планують здійснити реконструкцію й облаштувати, окрім спортзалу, ще й місця для дітей і кафе.

Згідно із містобудівною документацією, під час реконструкції висота спорткомплесу має залишатися у існуючих межах – 22,48 метрів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 79,74%. Крім цього, навколо спорткомплексу планують висатити нові дерева, облаштувати новою плиткою тротуари, влаштувати велодоріжки.

 

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-4 – зона культурних та спортивних установ відповідно до плану зонування Франківського району.

Палац спорту "Україна", який також називають "Спартак", є частиною комплексу спортивних споруд для ігрових видів спорту на вулиці Мельника, 18 у Львові. Ще у 2018 році з'явилась пропозиція реконструювати спортивний комплекс, споруди якого морально застаріли і не виконують своїх основних функцій.

Детальніше дізнатися про стан палацу спорту "Україна" можна дізнатися у матеріалі Варіантів за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.