Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Вівторок, 1 червня 2021, 16:39

Більше 80% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з математики

ВНЗ Львова

Загалом понад 240 тисяч осіб склали тест з математики.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У п'ятницю, 28 травня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з математики. Участь у ньому взяли 244 839 осіб, що становить 83,9% від загальної кількості зареєстрованих.

Натомість для проходження тестування з математики (завдання рівня стандарту) з’явилися 9 246 осіб, що становить 11,96%.

102 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 14 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів.

Щодо Львівщини, то 86,68%% зареєстрованих абітурієнтів склали тест з математики.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.