Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцинація на Львівщині

Середа, 9 червня 2021, 15:24

У чотирьох містах Львівщини планують облаштувати центри вакцинації від Covid-19

вакцинація на Львівщині

У області планують облаштувати нові центри вакцинації у Дрогобичі, Трускавці, Стрию та Червонограді.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Дрогобичі, Трускавці, Стрию та Червонограді планують облаштувати нові центри для вакцинації від коронавірусу, а також ще два центри у Львові – у ТРЦ "Форум" та у кінопалаці О. Довженка

"Опрацьовується питання відкриття двох локацій – у ТРЦ "Форум" (планується робота трьох медичних бригад) та у кінопалаці О. Довженка (чотири бригади). Також передбачається облаштування центрів вакцинації в інших містах Львівщини – Дрогобичі, Трускавці, Стрию, Червонограді. На разі, обговорюємо варіанти локацій для розміщення центрів у цих містах", – зазначив регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

За його словами, наразі у облдержадміністрації ще обговорюють варіанти локацій для розміщення центрів у цих містах.

Також Когут додав, що найближчими днями очікується прибуття на Львівщину чергової партії вакцини Astra Zeneca для щеплення осіб, що повинні отримати другу дозу цієї вакцини. Зараз вакцинують працівників сфери освіти – вакциною Pfizer.

Нагадаємо, 29 травня на території стадіону "Арена Львів" запрацював центр вакцинації населення, де роблять щеплення особам, що записалися у чергу на вакцинацію від коронавірусу через мобільний додаток "Дія". Також до "Арени Львів" організували безкоштовний доїзд.

Крім цього, раніше стало відомо, що у місті планують відкрити ще два додаткові центри вакцинації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.