Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ТРЦ Forum Lviv

Вівторок, 8 червня 2021, 12:20

Садовий вакцинуватиме львівських консюмеристів у супермаркетах та кінотеатрах

ТРЦ Forum Lviv

У місті планують відкрити ще два додаткові центри вакцинації, окрім Арени Львів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міськрада вирішила запропонувати Міністерству охорони здоров'я відкрити в місті ще два додаткові центри вакцинації –  у ТРЦ Forum Lviv на вул. Під Дубом та Центрі Довженка на Сихові.

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, якщо міністерство погодить всі деталі, то нові центри вакцинації запрацюють вже на цих вихідних.

"Ми спільно з ІТ кластером почали розгортання центрів вакцинації, перший з яких функціонує на базі "Арени Львів". Там бригади повноцінно працюють вже другі вихідні. Бачимо, що сьогодні динаміка нам дозволяє відкривати ще додаткові центри вакцинації. Відтак ми вже готуємо дві додаткові локації. Попередньо йдеться про ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка, зараз узгоджуємо всі деталі і фіналізуємо рішення" – пояснив Москаленко.

Крім цього, при отриманні велкої кількості вакцин у мерії планують залучати до вакцинації школи.

Нагадаємо, 29 травня на території стадіону "Арена Львів" запрацював центр вакцинації населення, де роблять щеплення особам, що записалися у чергу на вакцинацію від коронавірусу через мобільний додаток "Дія".

Також до "Арени Львів" організували безкоштовний доїзд.

Додамо, у листопаді 2020 року у Львівській ОДА розглядали можливість розгорнути на стадіоні "Арена Львів" мобільний госпіталь для лікування пацієнтів з Covid-19. Тоді ж міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти цього рішення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.