Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Арена Львів

Середа, 11 листопада 2020, 11:58

Садовому вже треба піднімати повіки, щоб він побачив мобільний госпіталь на Арені Львів

Арена Львів

Андрій Садовий виступив проти розгортання на стадіоні "Арена Львів" мобільного госпіталю для лікування пацієнтів з Covid-19.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі радіо "Львівська хвиля", доречніше спочатку використати наявні ресурси у всіх медичних закладах, зокрема і в обласних, аніж "з нуля" розгортати госпіталь на стадіоні "Арена Львів".

"Я собі це складно уявляю. Взагалі, стадіон – це державна власність. Є в нас обласна лікарня. Там є лише 40 ковідних ліжок. Ця лікарня може прийняти 800 пацієнтів. То можна було б розгорнути там зараз хоча б 250-300 ліжок – це вже би дало великий плюс. Чесно кажучи, я не до кінця розумію логіки робити це на стадіоні" – наголсив Садовий.

За його словами, в Україні залишилися у спадок від рядянської системи достатня кількість медичних ліжок, які потрібно використовувати.

"Це буде набагато дешевше, ніж "з нуля" вибудовувати все на стадіоні. Я не відкидаю цей варіант у наступному році, але давайте спочатку використаємо той ресурс, який у нас вже є" – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора у Львівській ОДА повідомили, що вони розглядають можливість розгорнути на стадіоні "Арена Львів" мобільний госпіталь для лікування пацієнтів з Covid-19.

Додамо, до лікарень Львова та області кожного дня потрапляють від 180 до 200 пацієнтів, а станом на кінець жовтня пацієнтів з підозрою на Covid-19 приймали 21 медичний заклад області.

Додамо, з 9 листопада в Україні заборонили всі планові операції і госпіталізації через складну ситауцію із коронавірусом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.