Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Личаківський цвинтар

Субота, 12 червня 2021, 11:55

Благоустрій міських кладовищ Львова здійснять за 1,6 мільйона гривень

Личаківський цвинтар

ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" замовило  видалення дерев з кладовищ Львова за 1,6 мільйонів гривень у львівського підприємця.

Львівське комунальне підприємство "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" провело тендер у системі ProZorro на послуги з видалення сухостійних, аварійних та фаутних дерев з територій кладовищ Львова, які переможець тендеру має здійснювати до 20 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 11 червня, участь у ньому взяли фізичні особи-підприємці Роман Булка та Юрій Кулієвич, які оцінили свою роботу 1 690 462 грн і 1 699 062 грн відповідно. Переможцем обрали Романа Булку, а очікувана вартість послуг становила 1 707 600 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має видалити дерева, вивозити хмиз і деревину, здійснити благоустрій на територіях таких кладовищ міста:

- Янівське – вул.Т.Шевченка, 128;

- Голосківське – вул. І.Миколайчука, 42;

- Сихівське – вул.Зелена (с.Пасіки-Зубрицькі);

- кладовище на вул. Топольній;

- кладовище Білогорща – вул.Білогорща;

- кладовище на вул. Тракт Глинянський;

- кладовище на вул.Варшавській;

- кладовище на вул. Чижевського;

- кладовище вул. Майданній;

- кладовище на вул. Брюховицькій.

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янин Роман Булка зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2013 року, займається спеціалізованими будівельними роботами. Він є власником львівської фірми "Альпром Захід" (займається спеціалізованими будроботами).

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року депутати Львівської міськради прийняли програму утримання львівських цвинтарів на 2020-2022 роки. А у 2020 році через збільшення мінімальної зарплати у Львові на 12% подорожчали ритуальні послуги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.