Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

аптека

Понеділок, 12 липня 2021, 17:00

З початку року на Львівщині на 15% зменшилось виробництво медпрепаратів

аптека

У січні-травні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 7,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 10,5%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 8,1%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 4,5%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 59,8%), машинобудування (на 19,4%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 11,2%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 8,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 4%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 19,7%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 15%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,1%).

Нагадаємо, у січні-квітні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 7%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.