Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

земельна ділянка

П'ятниця, 6 серпня 2021, 13:19

На Львівщині з початку дії ринку землі продали понад 20 гектарів

земельна ділянка

За липень у області продали 22,8 гектарів сільськогосподарсьткої землі.

Про це повідомляє Незалежний громадський портал.

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України повідомляє, станом на 30 липня було укладено 2901 угоду в рамках ринку землі.

Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 4490 нотаріусів. Всього заяв – 5033, із них погоджено 4440, в черзі на розгляд – 5, відмову отримали 588. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі.

За місяць на Львівщині продали 22,8 гектарів сільськогосподарської землі. За цим показником область опинилася на 23 місці серед інших регіонів України. Лідирують Полтавська, Харківська та Кіровоградська області.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко повідомив, що середня ціна за український гектар становила 40 тисяч гривень.

"За перший місяць ринку землі середня ціна за український гектар складає 40 тисяч гривень. Наразі найбільше землі придбали у Полтавській, Тернопільській та Кіровоградській областях" – наголосив Лещенко. 

Нагадаємо, з 1 липня в Україні стартував продаж землі сільськогосподарського призначення. До 2024 року купувати землю можуть тільки фізичні особи-українці з обмеженням в 100 гектарів.

Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.