Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дороги Львівщини

Четвер, 26 серпня 2021, 12:52

Козицький виділив землю для будівництва об’їзної дороги Трускавця

дороги Львівщини

Максим Козицький надав Службі автомобільних доріг Львівщини дві ділянки для будівництва нової дороги Східниця-Пісочна, що йтиме в обхід карстових проваль.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького № 739/0/5-21 від 20 серпня 2021 року.

Максим Козицький надав Службі автомобільних доріг у Львівській області дві земельні ділянки у Дрогобицькому районі для будівництва нової автомобільної дороги Східниця-Пісочна, що має йти в обхід карстових проваль у районі.

Згідно із документом, ділянки площею 0,4688 га і 2,1481 га розташовані на території Трускавецької міськради Дрогобицького району.

"Надати Службі автомобільних доріг у Львівській області в постійне користування земельні ділянки площею 0,4688 га і площею 2,1481 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для будівництва автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна)" – йдеться у розпорядженні.

Наразі Служба автомобільних доріг у Львівській області має зареєструвати право постійного користування цими ділянками.

Нагадаємо, ще у серпні минулого року ДАБІ надала дозвіл на будівництво цієї дороги, адже на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з'являтися тріщини через обвал карстової породи, який виник у 2017 році. Тому з 2018 року Служба автомобільних доріг Львівщини розпочала проєктування будівництва нової дороги Східниця – Пісочна.

Дорога матиме дві смуги руху із загальною шириною проїзної частини 7,5 метрів. Новозбудована ділянка автомобільної дороги сягатиме майже 4 км і стане об’їзною дорогою міста Трускавець.

Нагадаємо, 30 вересня 2017 року між Стебником і селом Модричі Дрогобицького району виник карстовий провал породи і землетрус. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

У 2019 році дорогу Східниця-Пісочне в районі обвалу карстових порід вирішили перенести.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.