Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Оксі Банк

Понеділок, 30 серпня 2021, 12:02

Олексій Столяров став виконуючим обов'язків голови правління Оксі Банку

Оксі Банк

Олексій Столяров виконуватиме обов'язки голови правління "Оксі Банку" до вступу на посаду нового голови правління.

Про це повідомило видання Фінансовий клуб.

З 1 вересня виконуючим обов'язків голови правління АТ "Оксі Банк" призначили першого заступника голови "Оксі Банку" Олексія Столярова. Він виконуватиме обов'язки голови правління банку до дати вступу на посаду голови правління, погодженого Національним банком.

Зазначимо, у четвер, 26 серпня, наглядова рада АТ "Оксі Банк" прийняла рішення про звільнення (припинення повноважень) Арсена Романюка з посади голови правління банку від завтра, 31 серпня.

Нового голову правління АТ "Оксі Банк" ще не призначили.

Нагадаємо, у львівського Оксі Банку та Пумбу найбільший приріст за кількістю відділень − по три відділення.

Зазначимо, АТ "Оксі Банк" – це регіональний банк з головним офісом у Львові та 6 відділеннями (два у Львові, а також в Києві, Харкові, Хмельницькому та Ужгороді). Оксі Банк став найкращим банком у номінації "Динамічний розвиток" за версією за версією журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших".

Додамо, Оксі Банк провів модернізацію сайту та оновив айдентику, що вплине на зручність користування та пошуком інформації споживачами. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.