Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

авто

Понеділок, 20 вересня 2021, 13:42

Козицький встановив граничну кількість автівок для своїх підлеглих

авто

Максим Козицький встановив ліміти на службові авто, які обслуговують посадовців Львівської ОДА та РДА.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №836/0/5-21 від 14 вересня 2021 року.

Максим Козицький розпорядився встановити ліміти легкових автомобілів, що обслуговують апарат та структурні підрозділи Львівської ОДА.

"Установити ліміти легкових автомобілів, що обслуговують: апарат та структурні підрозділи обласної державної адміністрації; апарат та структурні підрозділи районних державних адміністрацій" – йдеться у розпорядженні.

Також керівників апарату та структурних підрозділів Львівської ОДА, голів районних державних адміністрацій зобов'язали заборонити орендувати мати) легкові автомобілі понад установлений ліміт.

"Легкові автомобілі, які перебувають на балансі апарату обласної державної адміністрації і її структурних підрозділів, районних державних адміністрацій і їх структурних підрозділів та вивільняються у зв’язку з установленням, згідно з цим розпорядженням, лімітів, підлягають у визначеному законодавством порядку реалізації або передачі на баланс іншій бюджетній установі або списанню" – йдеться у документі.

Тому до 10 жовтня всі підрозділи облдержадміністрації та РДА мають привести загальну кількість легкових автомобілів, що перебувають на їхньому балансі, у відповідність до цих встановлених лімітів.

Згідно із розпорядженням, граничний ліміт клькості легковиків для Львівської ОДА становить 17 одиниць.

Натомість ліміт легкових автомобілів, що обслуговують апарати районних державних адміністрацій та їх структурні підрозділи, становить 38 одиниць.

Додамо, у рамках децентралізації на території Львівської області створили 73 об'єднані теритріальні громади та сім нових районів: Львівський, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Дрогобицький, Золочівський та Яворівський.

Експерти вважають, що перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА у травні 2020 року, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.