Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

вакцинація на Львівщині

loda.gov.ua

П'ятниця, 8 жовтня 2021, 10:54

На Львівщині пенсіонерів вакцинуватимуть у відділеннях Укрпошти

вакцинація на Львівщині

Центри вакцинації відкрили у п'яти відділеннях "Укрпошти" на Львівщині у тестовому режимі, щоб вакцинувати пенсіонерів в період видачі пенсій.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Вчора, 7 жовтня, центри вакцинації відкрили у тестовому режимі у відділеннях "Укрпошти" у Львові (на Головному поштамті), Жовкві, Яворові, Новому Роздолі та Сокалі, щоб вакцинувати пенсіонерів в період видачі пенсій.

"Сьогодні у тестовому режимі центри запрацювали у відділеннях "Укрпошти" у Львові (на Головному поштамті), Жовкві, Яворові, Новому Роздолі та Сокалі, аби вакцинувати пенсіонерів в період видачі пенсій. Ми подбали про те, щоб щеплення можна було зробити у зручний час та з дотриманням карантинних обмежень. Зараз для тих, хто ще не вакцинований, створюємо максимально зручні умови для отримання щеплення" − повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Про можливість вакцинуватися в таких центрах пенсіонерів повідомлятимуть сімейні лікарі. Графік роботи центрів вакцинації для пенсіонерів та види вакцин, які використовують у кожному з них, повідомлять згодом.

Зазначимо, отримати щеплення у центрах можуть усі охочі.

Нагадаємо, за весь час у Львові вакцинували від коронавірусу 192200 осіб. А з 14 жовтня у Львові можуть посилити карантинні заходи через ріст кількості захворювань на коронавірус.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.