Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

П'ятниця, 8 жовтня 2021, 11:46

Двох голів громад обиратимуть на Львівщині у жовтні

вибори

31 жовтня у Львівській області відбудуться позачергові та проміжні місцеві вибори.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

У неділю, 31 жовтня, на Львівщині відбудуться позачергові та проміжні місцеві вибори, де обиратимуть депутатів до трьох місцевих рад та двох голів громад.

Зокрема, відбудуться проміжні вибори депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1-му і 5-му округах, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7-му окрузі та депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5-му окрузі.

Також 31 жовтня виборці Комарнівської міської територіальної громади Львівського району та Шегинівської сільської територіальної громади Яворівського району на позачергових місцевих виборах обиратимуть голів громад (міського та сільського голів відповідно).

"Відповідні територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати та кандидатів на посади голів громад. Загалом зареєстровано 24 кандидати, які позмагаються за чотири депутатські мандати. На посаду голови Комарнівської міської ради претендують 5 кандидатів, а Шегинівського сільського голову обиратимуть із 3 зареєстрованих кандидатів" − повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряна Павлів.

Додамо, за два депутатські мандати Новокалинівської міської ради, відповідно до постанови Новокалинівської міської ТВК від 01 жовтня 2021 року, позмагаються 7 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі №1 і троє у багатомандатному виборчому окрузі №5.

Натомість за депутатське місце в Судовишнянській міській раді поборються 10 кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі №5. Крім того, в багатомандатному виборчому окрузі №7 зареєстровано 7 кандидатів у депутати Розвадівської сільської ради.

Станом на 7 жовтня у голосуванні на позачергових виборах Комарнівського міського голови може взяти участь 10 тис 553 виборців, а Шегинівського сільського голови − 8 тис 393 виборців. Голів обиратимуть у єдиних мандатних округах за мажоритарною системою відносної більшості.

На проміжних виборах  депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1 і 5 округах кількість виборців становить 3 тис 505, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7 окрузі обиратимуть 1 тис 44 виборці. У виборах депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5 окрузі візьмуть участь 1 тис 480 виборців.

Нагадаємо, 11 вересня на Львівщині стартував виборчий процес місцевих виборів, оскільки у неділю, 31 жовтня, в трьох районах Львівської області відбудуться позачергові і проміжні місцеві вибори.

Додамо, у березні Верховна Рада призначила позачергові вибори Шегинівського сільського голови.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.