Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

земельна ділянка

Понеділок, 11 жовтня 2021, 11:32

Аграріям Львівщини компенсували більше 10 мільйонів за користування кредитами

земельна ділянка

Мінагрополітики виділило аграріям Львівщини 10,6 млн грн з державного бюджету для часткової компенсації відсотків за користування кредитами.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Аграрії Львівщини отримали 10,6 млн грн компенсації з державного бюджету за фактично сплачені протягом січня-серпня 2021 року відсотки за залученими кредитами. Всього Мінагрополітики України затвердили розподіл коштів у розмірі 181 млн грн суб’єктам господарювання агропромислового комплексу для часткової компенсації відсотків за користування кредитами.

Загалом з початку року кошти отримали понад 90 сільгосппідприємств Львівщини на суму 31,9 млн грн, у тому числі 13 підприємств, які провадять діяльність у галузі тваринництва та 4 підприємства харчової промисловості.

Зазначимо, для отримання компенсації відсотків за залученими кредитами необхідно звернутись до уповноваженого банку (де залучено кредит) впродовж року до 1 листопада. Компенсація надається за нараховані і сплачені за січень-жовтень поточного року та листопад-грудень минулого року відсотки за користування кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів. 

Додамо, рішенням сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки на 2021 рік. Зміни в програмі передбачають розширення фінансової підтримки для виробників, які залучили банківські кредити і не отримали здешевлення коштом державного бюджету. Такі виробники можуть відшкодувати відсотки за залученими кредитами в розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше ставки, передбаченої угодою кредитування коштом обласного бюджету.

Нагадаємо, з 1 липня українці можуть легально купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.