Новини

Партія регіонів

Регіонали Дрогобича висловили невдоволення роботою голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака

Регіонали Дрогобича висловили невдоволення роботою голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака

http://upload.wikimedia.org/

Регіонали Дрогобича висловили невдоволення роботою голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака

Середа, 2 травня 2012, 14:20

Делегати конференції Дрогобицької міської організації Партії регіонів висловили обурення та невдоволення роботою міської влади Дрогобича. Про це йдеться у прес-релізі ЛОО Партії регіонів.

«Це люди, які заради власного збагачення змінили п'ять партій, а тепер примкнули до Партії регіонів, де продовжують сіяти недовіру серед громадян. Нереагування виконавчих служб на проблеми мешканців Дрогобича та Стебника перевершили всі допустимі норми, це сприяє розчаруванню людей. Чиновники перетворилися на бізнесменів. Про це говорять приклади розпродажу останнього комунального майна міста, земельних ділянок, які отримують наближені до місцевої влади люди, у той час, коли прості дрогобиччани простоюють у чергах по десять і більше років на право отримати ділянку під будівництво», - наголосили учасники конференції.

Було наголошено на конкретних прізвищах, які своєю роботою дискредитують авторитет Партії регіонів та Президента України. Йдеться у повідомленні. Із вищенаведеного можна зрозуміти, що делегати конференції піддали критиці перш за все роботу голови Дрогобицької РДА, депутати Львівської облради Михайла Сендака.

Делегати запропонували утворити групи, які проведуть письмове опитування серед населення щодо ситуації у містах Дрогобич та Стебник. Після вивчення громадської думки, регіонали виноситимуть відповідні резолюції на сесіях Дрогобицької та Стебницької міських рад.

Делегати конференції переобрали Сергія Гориславського головою партійного осередку.

Окрім цього, під час конференції члени Дрогобицької міської організації Партії регіонів обговорили питання щодо підготовки до майбутніх парламентських виборів, активізації первинних організацій у роботі з населенням, реалізації депутатами фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді передвиборчої програми, а також визначили за необхідне проводити активнішу роз'яснювальну роботу щодо проведення реформ на державному рівні.

Дрогобицькі регіонали також вирішили активізувати свої зусилля в реалізації програми Президента України, а також звернутися письмово до Глави держави, щоб повідомити про недостатню роботу в органах державної влади на Дрогобиччині у здійсненні реформ, які націлені на покращення соціально-економічного стану регіону та добробуту людей.

Чергова конференція Дрогобицької міської організації Партії регіонів відбулася у неділю, 29 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.