Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львів

Вівторок, 12 жовтня 2021, 14:43

У Львові встановлять три нові комплекси автофіксації порушень ПДР

Львів

На трьох вулицях міста запрацюють нові прилади вимірювання швидкості.

Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

З 13 жовтня у Львові запрацюють 3 нові прилади фіксації правопорушень, що контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Зокрема, нові комплекси автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР "Каскад" розміщуватимуться:

- на вул. Стрийська, 292 – напрямок спрямування приладу. вул. Івана Павла ІІ;

- на вул. Василя Стуса, 39 – напрямок спрямування приладу просп. Червоної Калини;

- на вул. Шевченка, 313 – напрямок спрямування приладу вул. Івана Величковського.

Як повідомили у патрульній службі, місця розміщення радарів визначили на підставі проведеного аналізу аварійності на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху.

Про використання приладів вимірювання швидкості водіїв повідомлятимуть дорожні знаки, а у місцях фіксації порушень стоятиме патрульний автомобіль. 

Нагадаємо, у травні цього року виконком Львівської міськради погодив впровадження місцевої мережі камер, що автоматично фіксуватимуть порушення ПДР, а у серпні нові комплекси автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР встановили на вул. Хуторівка, 8 та на вул. Володимира Великого, 18.

Також до кінця цього року на шести дорогах області планували встановити 19 стаціонарних камер фотовідеофіксації. А у вересні на шести дорогах області встановили нові прилади вимірювання швидкості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.